Technologia streamingu

Na czym to polega?

Usługa streamingu polega na udostępnianiu do internetu sygnału video, zapewniając dostęp dla wielu odbiorców jednocześnie. Streaming to popularne transmisje na żywo dostępne choćby na Facebooku. Obraz i dźwięk zostanie dostarczony w postaci transmisji online.

Korzyści

Streaming daje możliwość przedstawienia wydarzenia lub miejsca szerokiej publiczności. Organizowanie wydarzeń o charakterze biznesowym, kulturalnym i sportowym w formie streamingu pomoże im zaistnieć online. Streaming jest coraz częściej wybieranym sposobem promocji atrakcji turystycznych, miast oraz miejsc atrakcyjnych krajobrazowo. Zapraszamy organizatorów imprez zainteresowanych usługą do współpracy.

BluStreamTV Academy

Fascynuje Cię świat transmisji przez internet? Zgłoś się do naszego programu dla wszystkich chcących sprawdzić się na wielu płaszczyznach obsługi streamów. Interesuje Cię Praca na backstage`u lub przed kamerą? Wystarczą chęci oraz pasja, reszty my Ciebie nauczymy.

Opieka Redakcyjna

Potrzebujesz skrótu z wydarzenia, wywiadów czy też redakcji tekstów? Mamy profesjonalny zespół, który może się tym zająć. Oferujemy kompleksową obsługę redakcyjną każdego Twojego wydarzenie.

Green Screen

Przenosimy do Twojego spersalizowanego świata. Posiadamy Green Screen, który pozwala na zmianę scenerii Twojego wydarzenia podczas streamów lub już w postprodukcji.

Skontaktuj się z nami

BluStreamTVLIVE
ul. Kijowska 44
85-703 Bydgoszcz
Tel: (+48) 525 222 242
Fax: (+48) 52 522 22 42
kontakt@blustreamtv.pl