Przejdź do transmisji LIVE
Czy torunianie znów podbiją Bydgoszcz?
Reklama
Miejsce na Twoją reklamę

Czy torunianie znów podbiją Bydgoszcz?

W ciepłe, słoneczne południe na stadionie w Bydgoszczy adepci żużla ponownie staną pod taśmą, by walczyć o jak najlepszy wynik swojej drużyny. We wtorek najlepsi okazali się zawodnicy eWinner Apatora Toruń. Gospodarze nie zamierzają jednak łatwo oddać pola rywalom.

Wtorkowe zmagania Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów przyniosły dużo emocji. Niemalże do samego końca torunianie rywalizowali z Abramczyk Polonią Bydgoszcz o zwycięstwo. Finalnie w drużynie gospodarzy pojawiły się braki, jakie skrzętnie wykorzystali rywale zza między, tym samym wychodząc na prowadzenie w całej grupie.

Środowe zmagania zapowiadają się jeszcze ciekawiej, gdyż silne wzmocnienie otrzyma Maszewski GKM Grudziądz. Do zespołu dołączy Denis Zieliński, który powinien znacząco pomóc kolegom w walce o końcowy triumf. Indywidualnie wszystkich może pogodzić natomiast Wiktor Przyjemski. We wtorek zawodnik zaprezentował kapitalną dyspozycję, wygrywając wszystkie wyścigi z dużą przewagą.

Środowe zmagania mają dość nietypową porę, gdyż zaczną się już o 12:00. Transmisję z wydarzenia przeprowadzimy na naszym kanale na YouTubie.

Reklama