obrazek profesjonalej kamery transmisyjnej
Współpraca Oglądaj Główna Aktualności Zaloguj
Sierpień 2021
PON. WT. ŚR. CZW. PT. SOB. NDZ.
10
20304050607080
90100110120130140150
160170180190200210220
230240250260270280290
300310
Moje konto Wyloguj

BluStreamTV i transmisja Targów Pracy w BCTW

2021-10-14
glowny obrazek artykulu

12 października w Bydgoskim Centrum Targowo Wystawienniczym odbyły się VI Targi Pracy. Na tegorocznych Targach Pracy zagościło wielu wystawców, którzy zaprezentowali swój potencjał i zaprosili do bezpośredniego kontaktu.

Dla odwiedzających była to doskonała okazja do zapoznania się z profilami działalności firm, ofertami i specyfikacjami stanowisk pracy oraz do zdobycia informacji na temat planowanych przez pracodawców rekrutacji.

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Partnerem technologicznym targów była firma streamingowa BluStreamTV Sp. z o.o.

To dzięki BluStreamTV pierwszy raz w historii Targów Pracy wydarzenie było transmitowane na żywo w Internecie. Nasi filmowcy wraz z redaktorem zadbali o to by materiał z targów był dynamiczny i ciekawy. Wywiadów udzielili nam nie tylko goście targowi i wystawcy, ale także Pan Daniel Kur – Dyrektor Pionu BCTW, Pani Ewa Korecka - Prezes firmy FlexHR, zarazem współorganizator targów, czy Pani Sandra Tyczyno - Rzecznik prasowy Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku.
zdjęcie z targów pracy w Bydgoszczy

Podczas targów można było wysłuchać czysto merytorycznych wystąpień, w tym Prezesa firmy BluSoft Sp. z o.o. Pana Krzysztofa Błaszkiewicza, który przybliżył zakres usług oferowanych przez BluSoft i opowiedział o nowych technologiach i rozwiązaniach, które warto zastosować w przedsiębiorstwach. Na scenie zostały także zaprezentowane nasze oferty pracy w firmach: e-Pulpit24.pl, BluStreamTV czy Adshoot. Ponadto odwiedzający mieli możliwość wysłuchania prelekcji ekspertów od rekrutacji, uzyskania pomocy w stworzeniu profesjonalnych materiałów aplikacyjnych, czy nawet wykonania profesjonalnego zdjęcia do CV.

Obok studio BluStreamTV stanowisko targowe mieli nasi partnerzy - firma BluSoft Sp. z o.o. Prezentowano na nim oferty pracy z branż: telewizyjnej, informatycznej, handlowej i marketingowej. Bardzo cieszymy się, że nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem i dziękujemy wszystkim gościom, którzy odwiedzili je na Targach Pracy. Mamy nadzieję, że część rozpoczętych rozmów przerodzi się we współpracę.

Liczba wystawców, uczestników, konsultantów, ofert, możliwości nabywania kontaktów z pracodawcami, a przede wszystkim informacje zwrotne od samych uczestników utwierdzają organizatorów w przekonaniu, że Targi Pracy są ważnym wydarzeniem w regionie kujawsko-pomorskim.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy transmitować Targi Pracy w jeszcze szerszym gronie. Szczególne podziękowania kierujemy do Bydgoskiego Centrum Targowo Wystawienniczego.

Nagranie z Targów Pracy można obejrzeć na naszym kanale YouTube https://www.youtube.com/watch?v=T21WQ2YaHp4&t=6823s
zdjęcie z targów pracy w Bydgoszczy