BKS – BBTS: Mierzyli się w sezonie wielokrotnie, teraz stawka jest największa
Reklama
Miejsce na Twoją reklamę

BKS – BBTS: Mierzyli się w sezonie wielokrotnie, teraz stawka jest największa

Od niedzieli BKS Visła Bydgoszcz i BBTS Bielsko-Biała rozpoczną rywalizację w półfinale Tauron 1. ligi. Naprzeciw siebie stają dwie równe drużyny, co zwiastuje wielkie emocje.

BKS Visła Bydgoszcz i BBTS Bielsko-Biała to drużyny, których szlaki w tym sezonie przecierały się aż czterokrotnie. Po pierwszym meczu ligowym wygrany przez bielszczan 3:2 miejsce miały dwa finałowe pojedynki w Pucharze Tauron 1.ligi. W nich BBTS dwukrotnie zwyciężył 3:2, zdobywając trofeum. Bydgoszczanie odegrali się natomiast rywalowi w jego hali, w rundzie rewanżowej pokonując go 3:0.

Teraz stawka zmagań jest zdecydowanie największa. Zwycięzca półfinału zrobi kolejny krok w stronę awansu do PlusLigi. Przed pierwszym meczem trudno wskazać faworyta, gdyż obie drużyny prezentują podobny poziom. Ponadto i BKS i BBTS znają także PlusLigowe realia, posiadając zawodników walczących w przeszłości w czołowej lidze świata.

Pierwszy mecz rozpocznie się w niedzielę o godzinie 20:30. 

BluStreamTV przygotuje dla państwa pomeczowy wywiad z bydgoskim siatkarzem. Rozmowa będzie transmitowana na żywo na facebookowym profilu klubu.

Reklama